• Masz już konto? Zaloguj się
  • Zaloguj sie
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj sie X

Strona Główna
    Polityka Prywatności
    Użytkownicy
    !!Sklep!!
    Lista Banów

[PODANIE O UB] NIE_ZNANY
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick: NIE_ZNANY
    Nick admina, który Cie zbanował: Cudowny Dzieciak
    Za co otrzymałeś bana: Najpierw za cele na 30 min. Poszedłem na inny laptop i dostałem bana na zawsze o treści "cześć".
    Link do bana:Brak
    Ling do demka/screenshot'ów:Brak
    Twoje wytłumaczenie/prośba o unbana/ssy: Proszę o unbana, ponieważ zaszło jakieś nieporozumienie. Admin (Cudowny Dzieciak) pomyślał pewnie, że się sam odbanowałem co jest nie prawdą, bo mam 2 laptopy. Z 1 banem się zgadzam (cele), ale, gdy poszedłem na kolejny laptop i dostałem bana na zawsze o treści aktywny,cześć. Bardzo lubię a nawet kocham ten server, bo cały wolny czas przeznaczam na cs'a na tym właśnie serverze.
      Kolejną sprawą będzie, że kupiłem sobie SVIPA na tydzień, zapłaciłem za niego sms'em 3,69zł. Więc krótko mówiąc wywaliłem pieniądze w "błoto". Jeszcze raz bardzo proszę o UB i o to rzebym nie musiał tracić pieniędzy.
    NIE_ZNANY, proud to be a member of Cs-Frag Serwery Cs 1.6 since Dec 2019.
    Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z przestrzegania go. Ja zdania nie zmienię, może ktoś inny Ci pomoże.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: pol.png]

Temat został zamknięty!
    "Po co to robimy? RobiMY to dla wspomnień!"

"Zachodniopomorska Rodzina na Wybrzeżu władzę trzyma!"
    [Obrazek: News-25.jpg]
    Dostaniesz ode mnie szanse i dam Ci UB, ale jak coś jeszcze przeskrobiesz to dostaniesz takiego bana, że nawet Twoje wnuki nie będą mogły tu grac
    [Obrazek: booster.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
    Skocz do:

Menu