• Masz już konto? Zaloguj się
  • Zaloguj sie
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj sie X

Strona Główna
    Polityka Prywatności
    Użytkownicy
    !!Sklep!!
    Lista Banów

DoN NL & Ryniu
    Ocena wątku:
    • 1 głosów - średnia: 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam wszystkich!

Nie będę pisał podania jak dziecko 15-letnie.

Przez większość czasu grałem na tym serwerze jak był w szczycie formy! Gdy byłem H@ serwer był czysty i ludziom się przyjemnie grało.
    Po dłuższej przerwie dzięki Boosterowi serwer wrócił i dzięki temu i ja wróciłem. 

Nie spędzam dużo czasu na forum, więcej czasu spędzam na serwerze.
    Wraz z moim przyjacielem z dawnych lat "ryniu" gramy obecnie po 4 h dziennie.

Więc w tym czasie chcę znów ogarniać serwer wraz z ryniem i dawać komfort innym graczom.

Dlatego proszę o przydzielenie mi oraz ryniowi admina na serwerze, w celu sprawdzania innych graczy, utrzymania porządku jak to kiedyś było oraz zachowania kultury na serwerze.

Mam nadzieję, że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony.

Dziękuję!
    Bonasera, Bonasera. Co ja ci zrobiłem, że mnie tak nie szanujesz? Gdybyś przyszedł w przyjaźni, drań, co skrzywdził twoją córkę, zostałby ukarany już dziś. I gdyby ktoś tak uczciwy jak ty miał wrogów, twoi wrogowie byliby moimi wrogami. A wtedy obawialiby się ciebie.
    DoN, kup steama, jak najbardziej miejsce u Nas dla Ciebie wtedy się znajdzie. ryniu niech napisze własne podanie, mimo wszystko wzór jest po to, żeby się do niego stosować. Nie obowiązują jakieś łączone wypracowania.
    "Po co to robimy? RobiMY to dla wspomnień!"

"Zachodniopomorska Rodzina na Wybrzeżu władzę trzyma!"
    [Obrazek: News-25.jpg]
    Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: pol.png]

Temat został zamknięty!
    "Po co to robimy? RobiMY to dla wspomnień!"

"Zachodniopomorska Rodzina na Wybrzeżu władzę trzyma!"
    [Obrazek: News-25.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
    Skocz do:

Menu