• Masz już konto? Zaloguj się
  • Zaloguj sie
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj sie X

Strona Główna
    Polityka Prywatności
    Użytkownicy
    !!Sklep!!
    Lista Banów

Wersja mobilna naszego forum
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Cześć, proponuje zrobić wersję mobilną naszego forum, ponieważ jest problem z np. komentowaniem postów czy odpisywaniem na wiadomości przez telefon. Jedynie co można zrobić to napisać na shoutboxie lub przeczytać post bez możliwości odpowiedzi. 
    Nie wiem czy już ktoś z was to zauważył, jeżeli tak to proszę o podbicie posta. pozdro Oczko
    [Obrazek: Prowizorka.png,maxwidth,1280,maxheight,9...izorka.png]
    Jest możliwość odpowiedzi odkąd została dodana opcja szybkiej odpowiedzi, ale fakt, żeby np. zmienić stronę w danym wątku trzeba to zrobić zjeżdżając na sam dół, bo logo forum uniemożliwia zmianę strony na górze. Jest kilka niedociągnięć, na pewno to przedyskutujemy.
    "Po co to robimy? RobiMY to dla wspomnień!"

"Zachodniopomorska Rodzina na Wybrzeżu władzę trzyma!"
    [Obrazek: News-25.jpg]
    Prowizorka, nie masz ustawionej opcji szybkiej odpowiedzi. Włącze Ci ją
    [Obrazek: booster.png]
    Ooo widzisz nawet nie wiedziałem, że jest takie coś hah. Myślę, że można już zamknąć temacik, aczkolwiek można by zrobić taką typową wersje naszego forum na telefon. Oczko

Dzięki Booster :d
    [Obrazek: Prowizorka.png,maxwidth,1280,maxheight,9...izorka.png]
    moim zdaniem jak narazie jest dobrze Uśmiech sam glownie siedze na telefonie i wszystko jakos smiga Uśmiech a co do specjalnej wersji na telefon to daj nam troche czasu Oczko jak narazie musimy znowu sprawic zeby frag byl wielki Oczko ... juz i tak jest zajebisty dzieki Wam Uśmiech

Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: temat.png]

Temat został zamknięty!

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
    Skocz do:

Menu