• Masz już konto? Zaloguj się
  • Zaloguj sie
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj sie X

Strona Główna
    Polityka Prywatności
    Użytkownicy
    !!Sklep!!
    Lista Banów

[AWANS] Cudowny Dzieciak
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    W porozumieniu Booster & Drax Z dniem 10.12 Cudowny Dzieciak za ponad 4 lata działalności na Cs-Frag oficjalnie zostaje przyjęty na stanowisku JUNIOR ADMIN

Prywatnie: Czarek, robisz kawał dobrej roboty i stałeś się nasza lewą ręka (bo prawą jest Stypa)
    [Obrazek: booster.png]
    Gratulacje Uśmiech
    Svoope, proud to be a member of Cs-Frag Sieć Serwerów CS 1.6 i GO since Nov 2018.
    Gratki Zawstydzony
    Wolę być lewą, prawa ma zazwyczaj gorzej. Wiecie co mam na myśli. Duży uśmiech

Dziękuję bardzo za docenienie i ze swojej strony mogę obiecać Szefostwu jak i społeczności CS-Frag.pl (tak, Wam kochani gracze, bo bez Was nie ma Fraga), że nie osiądę na laurach i będę dawał z siebie zawsze 110%. Przeżyłem na Fragu bardzo dużo dobrych i złych momentów, mam wspomnienia wesołe lub mniej, ale tutaj naprawdę poznałem wielu wartościowych ludzi, którzy potrafią mi pomóc mimo wszystko, chociaż nigdy nie widziałem jeszcze nikogo na oczy (był jeden wyjątek, ale to nie jest teraz istotne). 

Booster - jesteś moim Bratem, wielu to może dziwić i powiedzą "przecież to tylko internet", ale ja się tego nie wyprę, musielibyście spędzić tyle godzin z Sebą na gg lub innych platformach komunikacyjnych ile ja spędzałem 4 lata temu. Mimo, że przez pewien życiowy okres nie mieliśmy kontaktu, to jednak Ty o mnie pamiętałeś cały czas - uwierz mi na słowo, działało to też w drugą stronę i jak tylko dowiedziałem się, że Frag się reaktywuje - byłem mega szczęśliwy. Bratem się jest - a nie bywa. Oczko

Drax - z Tobą mam taki lepszy kontakt w sumie od niedawna, ale wiesz jakie mam zdanie na temat Twoich poglądów i sposobu bycia - myślę, że Ty awansujesz z czasem na drugiego Brata. Duży uśmiech

Dziękuję jeszcze za te wszystkie lata z Wami i co? Życzę Wam jak i sobie następnych 4, a nawet i więcej lat RAZEM. Tworzymy pieprzoną rodzinę!
    "Po co to robimy? RobiMY to dla wspomnień!"

"Zachodniopomorska Rodzina na Wybrzeżu władzę trzyma!"
    [Obrazek: News-25.jpg]
    (12-10-2018, 09:46 PM)Cudowny Dzieciak napisał(a): Wolę być lewą, prawa ma zazwyczaj gorzej. Wiecie co mam na myśli. Duży uśmiech

Dziękuję bardzo za docenienie i ze swojej strony mogę obiecać Szefostwu jak i społeczności CS-Frag.pl (tak, Wam kochani gracze, bo bez Was nie ma Fraga), że nie osiądę na laurach i będę dawał z siebie zawsze 110%. Przeżyłem na Fragu bardzo dużo dobrych i złych momentów, mam wspomnienia wesołe lub mniej, ale tutaj naprawdę poznałem wielu wartościowych ludzi, którzy potrafią mi pomóc mimo wszystko, chociaż nigdy nie widziałem jeszcze nikogo na oczy (był jeden wyjątek, ale to nie jest teraz istotne). 

Booster - jesteś moim Bratem, wielu to może dziwić i powiedzą "przecież to tylko internet", ale ja się tego nie wyprę, musielibyście spędzić tyle godzin z Sebą na gg lub innych platformach komunikacyjnych ile ja spędzałem 4 lata temu. Mimo, że przez pewien życiowy okres nie mieliśmy kontaktu, to jednak Ty o mnie pamiętałeś cały czas - uwierz mi na słowo, działało to też w drugą stronę i jak tylko dowiedziałem się, że Frag się reaktywuje - byłem mega szczęśliwy. Bratem się jest - a nie bywa. Oczko

Drax - z Tobą mam taki lepszy kontakt w sumie od niedawna, ale wiesz jakie mam zdanie na temat Twoich poglądów i sposobu bycia - myślę, że Ty awansujesz z czasem na drugiego Brata. Duży uśmiech

Dziękuję jeszcze za te wszystkie lata z Wami i co? Życzę Wam jak i sobie następnych 4, a nawet i więcej lat RAZEM. Tworzymy pieprzoną rodzinę!

Gratuluję Duży uśmiech Uśmiech i pozdrawiam cieplutko niech ci wyjdzie na dobre ! Duży uśmiech
    Hoho graty, graty
    I jeszcze jeden i jeszcze raz !
    Stooo lattt Stooo lattt niech zyje nam ^^ !
    Gratulacje  Szczęśliwy
    Gratulacje glutku :*
    [Obrazek: 0AA4FFA1EA330C2BC193E9538DCEDA130519F4A3]
    gratki

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
    Skocz do:

Menu