• Masz już konto? Zaloguj się
  • Zaloguj sie
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj sie X

Strona Główna
    Polityka Prywatności
    Użytkownicy
    !!Sklep!!
    Lista Banów

V stream Charytatywny
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witam, przedstawiam wam kanał ekipy, która już po raz piąty będzie organizować live charytatywny. Przez ostatnie lata zebrali oni ponad 300tyś. zł które przelali na cel charytatywny, w zeszłym roku zbierali oni pieniądze na Huberta. To co oni robią jest piękne. Są oni bardzo zgrani, prowadzą oni te streamy nie kiedy w bardzo zwariowany sposób, ale o to właśnie chodzi. Poprzez zabawę mogą oni później dzięki swoim widzą pomóc ludziom w potrzebie. 

Dlatego chcę abyśmy też przyczynili się jakoś do tego aby też w jakiś sposób pomóc. Nie którzy też jak my chcemy mieć zdrowe, wesołe święta dlatego myślę, że nie będzie problemu aby każdy z nas wpłacił symboliczną złotówkę Oczko 

Live, chłopaki zaczynają już jutro od 18 i będzie trwał do niedzieli. Myślę, że każdy znajdzie czas chociaż na chwilę aby wpaść. 
    Tu macie link do kanału chłopaków -> https://www.youtube.com/channel/UCqL722F...KdhUeV2Ppw <-

#cs-frag.pl POMAGA!
    Myślę, że tutaj też coś będzie, tylko nie wiem dokładnie kiedy, ale można śledzić kanał. Osobiście nie oglądam zbytnio tego youtubera, aczkolwiek nie raz robił jakieś streamy w słusznej wierze!
    Friz - KLIK
    "Po co to robimy? RobiMY to dla wspomnień!"

"Zachodniopomorska Rodzina na Wybrzeżu władzę trzyma!"
    [Obrazek: News-25.jpg]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
    Skocz do:

Menu